Haberler

Antakya Musluk Değişimi

Musluk değişimi işlemleriniz için Çağsan Tesisat her zaman hizmetinizde! Musluk ve musluk salmastrası yenileme işlemleri ile damlatma problemlerinin önüne geçebilir ve su tasarrufu sağlayabilirsiniz. Normal çeşme tarzı muslukların değişimi herkes tarafından yapılabilirken soğuk sıcak seçenekli olan muslukların değişimini herkes yapamaz. Zorlama durumlarında musluğa ya da tesisata zarar verebilir, bu şekilde maddi hasar yaşarsınız. Ve yeniden o musluğun kullanılması mümkün değildir. Bu sebepten dolayı profesyonel ekipmanlar ve çalışanlar ile yapılması en doğrusu olacaktır. Çağsan tesisat dilediğiniz zaman musluk değişimi işlemleriniz için hizmetinizde olup iletişim numaraları üzerinden tarafımıza ulaşmanız halinde kısa süre içerisinde hizmeti ayağınıza getiriyoruz! İletişim numaraları üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
 
Musluk değişimi nasıl yapılır?
Musluk değişimi işleminizi Çağsan Tesisat kusursuz bir şekilde ve kısa bir sürede Hatay ve çevre ilçelerde gerçekleştirmektedir! Musluk bozuklukları, su damlatması ya da yenilenmesi gereken durumlarda değiştirilmelidir. Aksi takdirde hem verim alınamaz hem de fazla su tüketimi gerçekleşir. Bu gibi durumlarda evde kendinizin bu tarz tamirlere girişmeye çalışması tesisata ya da musluğa muhtemel bir zarar verecektir. Çağsan tesisat bu işlemi çok kısa bir süre içerisinde gerekli alet ve materyallerle uzman bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilen bu işlemde etrafın kirlenmesi söz konusu değildir.
 
Musluk değişimi ücretleri ne kadardır?
Musluk değiştirme işlemleri ve diğer tüm işlemler bulunan mekana, yapılacak işleme ve kullanılacak malzemelere göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten dolayı tüm işlemlerde olduğu gibi musluk değiştirme işlemi de fiyat olarak fark gösterecek olup, en detaylı ve güncel bilgiler için iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kullanılması gereken musluk, mekana en uygun olan materyaller ve malzemelerle gerçekleştirilecektir. Musluk değiştirme işlemleri yarım saat gibi kısa bir sürede gerçekleşmekte ve de herhangi bir mekan kirliliği durumu söz konusu değildir. Bu işlemimiz de diğer işlemlerimiz gibi garantili olup, değiştirme işleminden kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde tarafınıza ücretsiz bir servis gönderilir ve sorun giderilir. Garantili musluk değiştirme, musluk tamiri işlemleri için detaylı bilgilere iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Söz konusu işlemler ve diğer tüm hizmetlerimiz için belirlenmiş olan ücretler sabit olmayıp, yapılacak işleme ve kullanılacak malzemelere göre değişim göstermektedir. Bu sebepten dolayı en güncel fiyat bilgisini öğrenmek için tarafımıza ulaşmanız gerekmektedir. Gerekli bilgileri vermenizin ardından bir plan belirlenir ve bu plan doğrultusunda da maliyet hesaplaması çıkartılır.

BİZE ULAŞIN FORMU

Diğer Haberler

75. yıl Bulvarı Ekinci Yolu Üzeri No:94/B Antakya / Hatay