Haberler

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Özellikle görülmeyen su kaçakları kişilerin fazlasıyla canını sıkar. Hele ki bu kaçaklar birde farklı sorunlara sebep oluyorsa ve kaçağın nereden kaynaklandığı bulunamıyorsa tüm tesisatı gözden geçirmek için kırım, döküm işlemleri yapılıyor. Ortalığı götüren tozun dumanın haddi hesabı elbette olmuyor. Tüm bu sorunları yaşamak istemeyen Antakya'daki kişilerin tercih ettiği kırmadan su kaçağı tespiti yöntemlerinden kısa sürede faydalanmak için Çağsan Tesisat müşteri hizmetlerine ulaşmanız yeterli olacaktır.
 
Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?
Son derece profesyonel yöntemlerle yürütülen kırmadan su kaçağı tespiti için ilk olarak işinin uzmanı ekipler evinize yönlendirilir. Genellikle banyo veya mutfaklarda görülen bu kaçak için ilk olarak gözlem yapılır ve net bir şekilde kendini göstermeyen kaçak veya kaçaklar farklı aletler kullanılarak tespit edilir. Kesinlikle tahmine dayalı olarak yürütülmeyen ve asla emin olmadan müdahale edilemeyen işlemlerimizde 2 farklı cihaz kullanılır. Bir tanesi termal kamera olup, şüphelenen bölgedeki hareketler bu cihazla incelenir. Yapılan araştırmada sonuçlar sorunun orada olduğunu gösterse bile hemen müdahale yapılmaz ve 2.cihazla yeniden kontrole başlanır. Akustik ses dinleme cihazı olarak karşınıza çıkacak bu ikinci alet ile aynı alan yeniden taranır ve sonuçlar birbirini tutuyor ise gerekli olan müdahaleye başlanır. İşlemler kaçağın durumu, değişecek parçaların durumu ve sorunun büyüklüğü ile farklı sürelerde tamamlanır. Öyle ki zaten dakikalar içinde çözümlenen sonuçlar gözlemlenirken bazen 1-2 saatlik zorlu bir aşama kaydedilebilir. Bu tarz durumlar sorunun erken fark edilip edilmediğiyle de yakından ilişkilidir. İşlem sonucunda kaldırılan parke veya fayanslar yeniden yerlerine yerleştirilir ve kesinlikle sorun yaşamayacağınız bir şekilde sizlere teslim edilir. Kesinlikle sizi yormayacak, canınızı sıkmayacak ve temiz çalışan ekip kadromuz sayesinde bir türlü çözüm bulamadığınız su kaçaklarını kontrol altına almanız mümkün.
 
Su Kaçak Tespiti Ve Ücretleri
Bu işi bilmeyen ya da derme çatma yöntemlerle iş yürüten kişilerle çalışmak sizi daha büyük sorunlarla karşılaştırabilir. Özellikle bu işi hiç anlamayan ve kafasına göre ben tesisatçıyım diyen kişilerden uzak durmalısınız. Bu işi kurumsal koşullarda sürdürmeyen ve kafasına göre kırmadan su kaçağı tespiti yapamayacak olan bu kişiler bütün evinizi pisletecek ve sizi daha fazla yoran işlerle karşı karşıya kalmanıza sebebiyet vereceklerdir. Bu nedenle Hatay da Çağsan Tesisat’ın profesyonel ekipleriyle çalışmak için hemen bizlere ulaşın. Son sistem araçları ile pek çok tesisat işini dakikalar içerisinde halleden bu hizmetlerimizin ücretleri işin durumuna göre değişkenlik gösterir. Yapılan işin zorluğu, sorunun büyüklüğü veya alanın büyüklüğü ile doğru orantıda ilerleyen ücretlendirme politikamız ve verdiğimiz hizmetlerin ayrıntılarını öğrenmek için 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Kısa sürelerde size en yakın ekipten alacağınız profesyonel yardımdan fazlasıyla memnun kalacağınızdan hiç kuşkumuz yok.

BİZE ULAŞIN FORMU

Diğer Haberler

75. yıl Bulvarı Ekinci Yolu Üzeri No:94/B Antakya / Hatay