Hizmetlerimiz

Termal Kamera ile Noktasal Su Kaçağı Tespiti

 Bahsedilen cihazlar arasında yer alan termal kameralar, çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılabilmektedir. Söz konusu olan amaçlardan birisi de su kaçaklarını bulabilmek içindir. Özel indirimli fiyatlar üzerinden noktasal su kaçağı tespiti hizmetlerine yer vermekte olan firmamız, bu işlem için termal kamera cihazlarını eksiksiz olarak kullanmaktadır. Bu sayede çeşitli yapı alanlarında meydana gelebilecek olan su kaçaklarını, daha kısa süreler içerisinde bulabilmek mümkündür.
 
Termal Kamera İle Su Kaçağı Bulma
Önceki yıllarda ev veya çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılan yapılarda meydana gelen su kaçakları, ustaların kendilerine özgü yöntemler ile bulunabilmekteydi. Ancak bu işlem sırasında tespit için yanlış ve gereksiz duvar ya da fayansların kırılması sıkça görülmekteydi. Bu olumsuz durumların engellenmesi için yüksek teknolojiden faydalanan firmamız, termal kamera ile su kaçağı bulma avantajlarına yer vermektedir. Özel görüş sayesinde, su kaçağının nereden kaynaklanmış olduğunu bulabildiğimiz kamera sayesinde, gereksiz yüzey kırılmasının da önüne geçmekteyiz.
 
Kamera İle Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
Müşteri memnuniyeti ilkesi ile birlikte hizmetlerine yer veren firmamız, kamera ile su kaçağı tespiti işlemlerine de yer vermektedir. Ancak bu yöntemi bilmeyen müşterilerimiz, daha fazla bilgi sahibi olmak istemektedir. Öncelikle özel görüş açısına sahip olan termal kameralar tavan, duvar ya da fayansları kırmadan kısa süre içerisinde su kaçağının meydana geldiği boruyu tespit etmeye katkı sağlamaktadır.

BİZE ULAŞIN FORMU

Diğer Hizmetlerimiz

75. yıl Bulvarı Ekinci Yolu Üzeri No:94/B Antakya / Hatay