Hizmetlerimiz

Atık Su Gider PVC

Evlerde bulunan küvet ile birlikte kanalizasyon arasına döşenmiş olan pimaş, aynı zamanda en fazla tıkanan tesisat boru sistemlerinin başında yer almaktadır. Ancak meydana gelen tıkanıklıklar, pimaşın fayans altında kalması sebebi ile oldukça zor şekilde tespit edilmektedir. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren kanal görüntüleme cihazları, pimaş gider tıkanıklığı tespiti için oldukça kolaylıklar sunmaktadır. İlk olarak temiz su gider tesisat giderlerinin kontrollerinin yapılması ve buralarda kaçak olmamasının anlaşılmasından sonra yapılan pimaş tıkanıklık tespit işlemlerinde, sistemdeki hatlara hiçbir durumda zarar verilmemektedir. Özel borusu bulunan robotik cihazdaki borunun pimaş giderine salınması ve tıkanmaların meydana geldiği bölgeye doğru iletilmesi sağlanmaktadır.
 
Özel ekranı üzerinde pimaş giderindeki tüm yerlerin anlık olarak görüntülemesini sağlayan kanal görüntüleme cihazı, aynı zamanda daha küçük olan görüntüleme cihazlarına oranla daha uzun boyuttadır. Borusunun uzun olması ile birlikte en dip kısımda bile meydana gelen tıkanıklıklara sorunsuz şekilde ulaşmayı sağlayan pimaş gider tıkanıklığı tespiti hizmetlerinde, parçalama işlemi yapılabilir. Parçalama işlemi ise yalnızca tıkanmaya yol açan madde ya da malzemeler için geçerlidir. Gider borusu içerisindeki zararlı maddeler, boru aparatı ile birlikte kırılmakta ve parçalanmaktadır. Parçalanan maddeler, daha sonra kanalizasyona iletilir. Son olarak işlemin tamamlanabilmesi için pimaş giderine basınçlı su uygulanır ve atık sıvaların yapışmasının önüne geçilerek, işlem sonlandırılır.
 
Atık Su Pvc Gider Tesisat Kaçağı Kanal Görüntüleme Cihazıyla Tespiti
 
Farklı boyut ve tasarımlar ile inşa edilmiş olan ev veya çeşitli yapılarda, en önemli bölümlerden birisi de atık su gider borularıdır. Özellikle tuvalet ve banyolarda meydana gelen kirli ve pis maddelerin kanalizasyona boşaltılmasını sağlayan borular, son yıllarda PVC maddeler kullanılarak elde edilmektedir. Ancak bu boruların farklı bölgelerinde de su kaçakları görünebilmektedir. Bu durumda ev veya farklı yapılarda oldukça kötü kokular olmasına, aynı zamanda da su basma tehlikesi ile karşı karşıya kalınmasına neden olmaktadır. Söz konusu olan durumlar için kaliteli çözüm sunan kadromuz, atık su pvc gider tesisat kaçağı kanal görüntüleme cihazıyla tespiti ayrıcalıklarını da sağlamaktadır. Sorunsuz ve hatasız olarak gerçekleştirilen kaçak tespit işleminde, uygun fiyat aralıkları yer almaktadır.
 
Kanal Görüntüleme Cihazı İle Kaçak Su Tespiti Nasıl Yapılır?
 
Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen kanal görüntüleme cihazları, bulunduğu bölgenin şeklini alabilen boru ve bilgisayar destekli sistemler ile birlikte çalışmaktadır. Buna göre atık su giderlerinde meydana gelebilecek olan delikler, su kaçakları veya varsa tıkanmasını sağlayan maddelerin sorunsuz tespit edilmesi sağlanır. Özel boyutlarda olan boruların ucuna yerleştirilen kamera, bilgisayar üzerinden anlık görüntü vermektedir. Buna göre kanal görüntüleme cihazı ile kaçak su tespiti işlemini sağlayan kadromuz, herhangi bir tesisat sistemine zarar vermeden hizmetlerini sorunsuz şekilde tamamlamaktadır.

BİZE ULAŞIN FORMU

Diğer Hizmetlerimiz

75. yıl Bulvarı Ekinci Yolu Üzeri No:94/B Antakya / Hatay